Transport Miedzynarodowy
Katowice - Polska

Skontaktuj się z nami

Kontakt

TRANSPORT – SPEDYCJA

Jacek Makowski – właściciel
Tel. +48 32 246 03 90
fax. +48 32 345 88 18
kom. +48 601 513 037
e-mail: jacek@eversped.com

Karolina Płaszczymąka – spedytor międzynarodowy
doradca ADR(DGSA 17/ WITD_XII/ 2010)
Tel. +48 32 246 06 13
fax. +48 32 345 88 18
e-mail: karolina@eversped.com

Tomasz Chyliński- spedytor międzynarodowy
Tel. +48 508 304 987
fax. +48 32 345 88 18
e-mail: tomasz@eversped.com

Łukasz Pietrzak – spedytor międzynarodowy
Tel. +48 785 151 538
fax. +48 32 345 88 18
e-mail: lukasz@eversped.com

FAKTURY ,PŁATNOŚCI, KADRY

Olga Makowska – właściciel
Tel. +48 32 345 88 15
fax. +48 32 206 11 00
kom. +48 691 911 644
e-mail: ola@eversped.com

Romana Fior – księgowość
Tel. +48 32 345 88 16
fax. +48 32 206 11 00
kom. +48 726 210 320
e-mail: romana@eversped.com

Dominika Płaszczymąka – księgowość
Tel. +48 32 345 88 16
fax. +48 32 206 11 00
kom. +48 726 210 301
e-mail: dominika@eversped.com

Justyna Gładych – kadry, faktury
Tel. +48 32 345 88 15
fax. +48 32 206 11 00
Tel. +48 726 210 323
e-mail: justyna@eversped.com